- Toelichting
-
De Raad
Agendapunten
-
0
Agendadocumenten
Bijlagen
-
1
Een overheveling van “Voorgesteld als hamerstuk” naar “Overige agendapunten” in verband met een inhoudelijke bespreking houdt een agendering in voor een volgende raadsvergadering, tenzij er vanwege bepaalde redenen de besluitvorming niet uitgesteld kan worden (toe te lichten door de portefeuillehouder). –Deze gedragslijn is vastgelegd in de raadsvergadering van 14 april 2011-
-
2Overige agendapunten:
-
3
Bijlagen
-
4
Bijlagen
-
5Mededelingen van de voorzitter
-
6Spreekrecht over een niet eerder geagendeerd onderwerp
-
7
Bijlagen
-
8
Bijlagen
-
9
Bijlagen
-
10
- Raadhuisplein 2014-4 van 25 maart 2014;- Raadhuisplein 2014-4 van 27 maart 2014;- Raadhuisplein 2014-4 van 8 mei 2014;- Raadhuisplein 2014-5 van 22 mei 2014.
-
11
(Rechtstreeks in de Raad)In de raad van 8 mei 2014 is ingestemd met het instellen van een Vertrouwenscommissie voortgangsgesprekken burgemeester. Teneinde te komen tot een goede voorbereiding, uitvoering en afhandeling van de voortgangsgesprekken met de burgemeester is het noodzakelijk hiervoor bij verordening regels op te stellen. Kan de raad de Verordening vertrouwenscommissie voortgangsgesprekken burgemeester Soest 2014 vast stellen?
Bijlagen
-
12
(Ronde 22 mei 2014)De jaarstukken 2013 zijn eerder toegezonden en besproken in een rondebijeenkomst op 22 mei 2014. Het jaar 2013 wordt afgesloten met een reëel voordelig resultaat van € 1.593.000 voordelig. Voor de raadsvergadering volgen nog:-De schriftelijke beantwoording van het College van B en W op gestelde vragen over de jaarstukken;-Getekende accountantsverklaring.Kan de raad instemmen met het vaststellen van de jaarstukken 2013 (programmaverantwoording en jaarrekening), inclusief de deelvoorstellen (zie hiervoor de jaarstukken)?
Bijlagen
-
13
De gemeenteraad van Soest heeft op 19 december 2013 besloten tot de realisatie van een sociaal cultureel centrum op het Evenemententerrein in Soesterberg. In het coalitieakkoord is het volgende opgenomen: ’’Een sociaal-culturele voorziening in Soesterberg vinden wij heel belangrijk. Het genomen raadsbesluit over de locatie van de sociaal-culturele voorziening heeft grote financiële gevolgen. De financiële risico’s die wij daarbij kunnen lopen, kunnen wij momenteel niet goed overzien”. Dit besluit vormt de aanleiding voor de coalitiepartijen om de financiële basis onder dat besluit op zijn financiële robuustheid te toetsen. Het gevraagde onderzoek betreft beide mogelijke locaties: het Evenemententerrein en de Marechaussekazerne. De fractievoorzitters van de coalitiepartijen nemen nu het initiatief om een voorstel te doen aan de raad, die gevraagd wordt daarover een besluit te nemen.
Bijlagen
-
14Vragenkwartier, waaronder reactie op bijdrage(n) bij het agendapunt Spreekrecht
-
15Sluiting